BEST Enerji'de Kariyer

BEST Enerji olarak; 2012 yılından bu yana Enerji Verimliliği sektöründe hizmet veriyor Enerji Verimliliği projeleri üretiyoruz. İlk günkü heyecanımızı kaybetmeden ve profesyonellikten asla ödün vermeden faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Her geçen gün büyüyen ailemize katılmak ister misiniz?

Mühendislik Yapıyoruz

BEST Enerji, Enerji Verimliliği sektöründe lider mühendislik şirketidir. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizde mühendislik yeteneklerimizi, ekip kültürünü ve çözüm odaklı yaklaşımımızı ön plana çıkarıyoruz. Büyüyen ailemize katıldığınızda mühendislik yaklaşımını benimseyen, yetenekli, arkadaş canlısı, yardım sever, çalışkan bir grup insanla çalışacaksınız.

İş/Yaşam Dengesi

Hayata çalışmaya gelmedik. Çalışanlarımızın aile ve yaşam haklarına saygı duyuyoruz.

Yeteneklerinizi Gösterin

Çalışanlarımız kendilerine uygun bölümlerde çalışır ve yeteneklerini gösterme fırsatı elde ederler.

Sorumluluk ve Deneyim

Çalışanlarımıza verdiğimiz sorumluluklar ve destek ile önemli mesleki deneyim elde ederler.

İnsanlar + Kültür

BEST Enerji'de BEST insanlarla çalışırız. BEST Enerji çalışma kültürünü ve deneyimini aşılarız.

BEST Enerji'de Takım Kültürü.

BEST Enerji’de büyüyen ailemizde iletişim yönü kuvvetli, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, araştıran ve sorgulayan arkadaşlarımızı görmek isteriz. Ailemizden biri olarak, karar verme sürecinde rol alır ve ekibin bir parçası olarak işbirliği içinde çalışmaya teşvik edilirsiniz. BEST Enerji’deki her pozisyon etkilidir ve önemlidir. Şirketin büyümesinde olduğu kadar projelerimizde de merkezi bir rol oynar.

Çalışanlarımız için şunları sunuyoruz:

Açık Pozisyonlar

Büyüyen BEST Enerji ailesine birlikte başarıdan başarıya koşacağımız, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz. Siz de aşağıda bulunan pozisyonlar için ailemize katılabilirsiniz.

İş Tanımı

Türkiye genelindeki bina ve sanayi Enerji Verimliliği Etüt çalışmalarımızda, Enerji Yönetimi çalışmalarımızda ve diğer Enerji Verimliliği ölçüm, analiz, raporlama çalışmalarımızda görevlendireceğimiz Etüt Proje mühendisleri arıyoruz. 

Enerji Yöneticisi yada Etüt Proje Uzmanlığı sertifikalı Makine, Elektrik, Elektrik & Elektronik, Enerji Sistemleri mühendisleri tercih edilecektir.

İstenen Nitelikler

İş Tanımı

Türkiye genelindeki Enerji Verimliliği projelerimiz için müşteri görüşmeleri sağlayacak, teklif çalışmalarını yürütecek, müşteri ve teklif takibi yapacak, ihale hazırlıkları yapacak, iletişim yönü kuvvetli ve teknik satış yönünde tecrübeli satış mühendisleri arıyoruz. Adayların mekanik, elektromekanik sistemlerle ilgili genel bilgi sahibi olması, Enerji Yöneticisi yada Etüt Proje Uzmanlığı sertifika sahibi olması tercih nedenidir.

İstenen Nitelikler